DETAY MİMARLIK MÜHENDİSLİK İÇ MİMARLIK İNŞAAT TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Kurumsal

Firmamız tarafınca üstlenilen işler, proje veya konseptin araştırma, eskiz, analiz, etüt ve tasarımıyla başlayıp, tüm detaylar çözülerek gerçekleştirilir. Bu hizmetlerin yapılmasındaki amaç; yalnızca özgün bir mimari oluşturmak değil, aynı zamanda işverenin yatırımının optimizasyonunu sağlamak üzere doğru malzeme seçimi ile akıllıüretim metotları ve detay çözümleri geliştirmektir. Detay Mimarlık olarak amacımız; teknoloji ve iletişimin hızla geliştiği günümüzde, doğru, hızlı ve güvenilir işletme anlayışıyla hizmet vermektir. 

Detay Mimarlık hayata geçirdiği projelerle, hem grubun Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımıyla örtüşmekte, hem de ona yeni değerler katmaktadırlar. Detay Mimarlık, çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. Detay Mimarlık’in en başta gelen sorumluluğu, vizyon ve misyonuna uygun hareket ederek tüm paydaşları için değer üretmek, davranış ve ilkeleriyle saygın ve örnek bir kurumsal kültür oluşturmaktır. Başarma azmi, dürüstlük ve şeffaflık, müşteri memnuniyeti, küreselleşme ve topluma katkı Detay Mimarlık ‘in temel değerleri ve kurumsal stratejisinin itici güçleridir.

MİSYONUMUZ

DETAY , müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Mühendislik Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren DETAY, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır. İnşaatçılığın temelini oluşturan organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenlik, Detay Mimarlığın esas aldığı temel kavramlardır.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir. Paydaşlarının memnuniyetini ön planda tutarak , müşteri sadakatini kazanmak, varolan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabilmesi için verdiğimiz sözlerin tam anlamıyla eksiksiz yerine getirilmesine ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Sınırların kalktığı, rekabetçi piyasanın tek ekonomik belirleyici olduğu günümüzde hizmet kalitesini, hizmet sürekliliğini, donanımını ve yatırımlarını ve bilgi-işlem teknolojisini sürekli yenileyerek ilk önce bölgemizde ve sonra ülke genelinde marka haline gelmektir.

Detay Mimarlık kurumsal değerler ışığında ilerlemektedir. Müşteri odaklı hizmet, sürekli gelişim, güvenirlilik, işbirliği ve eğitim şirketimizin temel ilkelerini oluşturmaktadır. Takip eden süreçte müşterisi ile mümkün olan mükemmelliğe ulaşmayı hedefler.
İş ortaklarımızın kalite, süre ve maliyet gereksinimlerini karşılamak amacıyla taşımaların en iyi şekilde yönetilmesi taahhüt edilir ve kaliteden kesinlikle taviz verilmez.

Sürekli Gelişim
Detay Mimarlık kalitenin de ötesinde mükemmellik modeline yönelmiştir. Bu alandaki sektörel gelişmeleri yakından takip ederek kendisini sürekli geliştirmektedir. Yenilikçi yapısı ile sadece müşterilerine daha iyi hizmet vermenin yanında sektörde model olmayı da hedefler.

Güvenirlilik
Detay Mimarlık sözünün eridir. Tüm ilişkilerinde karşılıklı güveni önemser ve doğruluktan asla ödün vermez.

İşbirliği
Başarının takım ruhunda ve işbirliğinde olduğu şüphesizdir. Detay Mimarlık , hizmet sürecinin her aşamasında diğer sahip olduğu ilkelerinin ışığında sorunlara çözüm üretir

Detay Mimarlık & İç Mimarlık ve Mühendislik Tasarım Ofisi Anlayışımız ;

Biz Biliyoruz ki Mimari proje çizilirken mimar ve iç mimarın tasarladığı projelerde yaşam standartları en ince detaylarına kadar düşünülmüş ve yaşanılabilirliği arttırılmış mekanlar yaratılacaktır.

Proje yönetimi ve uygulama konularında hizmet veren bir tasarım ofisiyiz. Mekanlarınız içinde kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak üzere yeni ve ekonomik çözümler üretiriz.

Mekanlarınızın tasarımında ilk araştırmalardan yapının bitimine kadar ekibimizle yanınızda yer alır, size özel çözümlerle tasarım ve projelerimizi en ince ayrıntısına kadar detaylandırırız.

Mimari proje, iç mimari proje, mühendislik projesi, yapılarınızın yeniden düzenlenmesi, ticari mekan mimari çözümleri, dekorasyon, mobilya tasarımı, endüstriyel ürün tasarımı, fuar /stand tasarımı, Mağaza Tasarımları, 3D modelleme / animasyon gereksinimlerinizde bize ulaşabilirsiniz.

Detay Mimarlık & İç Mimarlık ve Mühendislik Tasarım Ofisi, 2014 yılında İç Mimar Kemal Kaya Öztoprak, Mimar Aydın Sıcak ve İnşaat Mühendisi Selim Altay tarafından kuruldu. Mimari – İçmimari – Mühendislik projelendirme, uygulama ve taahhüt hizmetleri veren, Detay Mimarlık & İç Mimarlık ve Mühendislik Tasarım Ofisi, konuyu konsept aşamasından ele alıp, anahtar teslimine kadar takip eder. 

İşverenin talepleri doğrultusunda tasarım, bütçe, sürdürülebilir çevre, kamusal ve ticari faydayı birlikte değerlendirerek optimum çözüme ulaşmak , Detay Mimarlık & İç Mimarlık ve Mühendislik Tasarım Ofisi’nın tasarım felsefesini oluşturmaktadır.

Detay Mimarlık & İç Mimarlık ve Mühendislik Tasarım Ofisi

Detay tasarımı, fonksiyonel, estetik olmalı;
Detay tasarımı, yenilikçi olmalı;
Detay tasarımı, kullanıcıların yaşam biçimi ile bütünleşmeli;
Detay tasarımı, bulunduğu çevreye değer katmalıdır.

Projeleri, sonuca giden basamaklardan (mimari, iç mimari, çevre düzenlemesi, mühendislik vs…) oluşan bir bütün olarak görür ve bunları tek bir konsept altında şekillendirir .