Detay Mimarlık Mühendislik İçmimarlık İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Takım

AYDIN SICAK - MİMAR

01.01.1954 Bursa doğumluyum. Eğitim hayatımı sırasıyla Edremit Karagözoğlu İlkokulunda ve Edremit Lisesinde tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden 1977 yılında mezun oldum. 1980 yılı Ankara Hava Kuvvetleri İnşaat Daire Başkanlığında Yedek Subay olarak Askerlik görevimi tamamladım.

1983 yılında Balıkesir’in Edremit ilçesinde kendi mimarlık ofisimi kurdum. 38 yıllık profesyonel iş hayatım boyunca Otel, Hastane, Huzurevi, Okul, Konut gibi birçok projeyi hayata geçirdim. 2012 yılında Özgüven Yapı Denetim Firmamı kurdum (Denetçi Belgeliyim) ve 2014 yılına kadar yapı denetim firmasını çalıştırdım. Tasarımladığım her projede yenilikçi, bölgesel ve kültürel değerlere sahip eserler yaratmaya özen gösterdim. Detay Mimarlık & İç Mimarlık ve Mühendislik Tasarım Ofisi Bünyesinde profesyonel, genç ve dinamik ekip ile yenilikçi çözümlere ve tasarımlara imza atmaya karar verdim.

KEMAL KAYA ÖZTOPRAK - İÇ MİMAR

23.08.1988 İzmir doğumluyum. Eğitim hayatıma Balıkesir’in Edremit İlçesinde başladıktan sonra Üniversite Hayatımı Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümünden 2012 yılında mezun olarak tamamladım. 2 yıl farklı tasarım sektörlerinde çalıştım (ahşap yat tasarımı, mutfak tasarımı, ofis mobilyası tasarımı, ahşap ev tasarımı, çelik ve betonarme konut tasarımları ve yapı denetim firmasında yardımcı denetçi olarak).

2013 ağustos dönemi çalışma hayatıma ara verip askerlik görevimi yapmak için 6 aylık ara verdikten sonra 2014 Ocak ayında askerliğimi bitirdim. Gerekli mesleki bilgi donanımımı tamamladığıma inandığımı hissettiğimde Detay Mimarlık & İç mimarlık ve Mühendislik Tasarım Ofisimi Kurmaya karar verdim. Tasarımladığım bütün projelerde müşterilerimin Kişisel Analizleri Yapıp ‘’ Kişiye Özgü Tasarımlar ‘’ ile müşterilerimi memnun etmeyi ilke edindim.

Ayrıca Balıkesir Bölgesi Edremit TMMOB İç Mimarlar Odası Temsilcisiyim.

Bence İç Mimarlık: İnsanların zevklerini, beğenilerini profesyonelce Mekânlara işlemektir.

SELİM ALTAY - İNŞAAT MÜHENDİSİ

28.06.1988 Almanya doğumluyum. İlkokul, Ortaokul ve lise öğrenimi tamamlamak için ailem ile birlikte 5 yaşındayken Türkiye’ye geri dönüş yaptım. Balıkesir’in Edremit İlçesinde ortaokulunu Karagözoğlu İ.Ö.O’da lise‘yi Edremit Lisesinde tamamladım. Üniversite eğitimimi Hatay’da Mustafa Kemal Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği Fakültesinde 2012 yılında tamamladım. Üniversite hayatım boyunca ve sonraki yıllarda farklı iş dallarında çalışma fırsatını yakaladım (Yapı Denetim, Otel Şantiyesi, Asfalt Yol Şantiyesi ve Betonarme ve Çelik Strüktür Konutlar ).

Çalışma hayatımın yanı sıra mesleki açıdan kullanacağım programlar için prefosyonel eğitimler aldım Sta4Cad ve Autocad programlarında üstün başarı belgelerini almaya hak kazandım. 2013 ağustos dönemi çalışma hayatıma ara verip askerlik görevimi yapmak için 12 aylık ara verdikten sonra 2014 Ekim ayında askerliğimi bitirdim.

Detay Mimarlık & İç Mimarlık ve Mühendislik Tasarım Ofisi Bünyesinde profesyonel ekip ile yenilikçi çözümlere ve tasarımlara imza atmaya karar verdim.